Практичні заняття одного з підрозділів Збройних сил України

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець разом із головою Закарпатської обласної військової адміністрації Віктором Микитою взяв участь у практичних заняттях одного з підрозділів Збройних сил України, які відбулися у військовому навчальному центрі.

Радіон Кіштулинець разом із бійцями виконав вправи зі стрільби з автоматичної зброї, кулеметів та пістолетів. Також заслухав доповіді військових щодо оперативної обстановки в зоні відповідальності та оглянув техніку та спецзасоби, які використовує підрозділ.

„Хотів би відзначити високу мотивацію особового складу, підготовку і злагодженість дій. Я впевнений, що наші бійці зможуть захистити Батьківщину і дати достойну відсіч ворогу", - зазначив начальник Ужгородської РВА.

Сильні, незламні, єдині!

Все заради спільної мети.

Все буде, Україна!

Остання зміна сторінки: 30-06-2022 16:36