Працюємо, підтримуємо та допомагаємо потребуючим!

138 днів територіальні громади Ужгородського району приймають тимчасово внутрішньо-переміщених осіб, які були змушені покинути власні домівки через активні бойові дії.

Ужгородська РВА робить все можливе, щоб допомогти та забезпечити всім необхідним тих хто до нас звернувся. Тож, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець вчергове передав гуманітарну допомогу Чопській територіальній громаді, а саме матраси, подушки і одіяла, а також Костринській та Ставненській територіальним громадам продукти харчування.

Дякую за допомогу і підтримку благодійному фонду «Комітет медичної допомоги в Закарпатті»  та Закарпатській обласній організації Товариство Червоного Хреста України та усім і кожному, хто допомагає.

Тримаймо стрій, продовжуємо робити свою спільну справу! Непереможні разом!

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 16:42