![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/image2_1.jpeg?itok=rRyBjoEe)
Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду з Руськомарівським сільським головою Віталієм Білаком та директором Руськокомарівського закладу дошкільної освіти "Сонечко" Світланою Баб’як стосовно усунення недоліків, виявлених під час перевірки додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки та необхідності встановлення системи пожежної сигналізації в садочку. Участь в нараді взяли перший заступник голови Христина Мацко, заступник голови Рената Манайло-Приходько та начальник відділу освіти Маріанна Михайлишина.
Стан пожежної сигналізації в освітніх закладах району є вкрай важливим, адже це, в першу чергу, безпека і життя наших дітей та працівників.
Зважаючи на те, що на виконання заходів з встановлення пожежної сигналізації потрібні значні фінансові ресурси, розглянуто питання перерозподілу коштів сільського бюджету для виконання заходів з встановлення системи пожежної сигналізації в дошкільному закладі.
Остання зміна сторінки: 12-06-2020 14:08