Посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України „Мати-героїня” отримали 7

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» українським матерям.

Нагороди матерям-героїням Ужгородщини,сьогодні, 9 лютого, вручив голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою, начальником управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації Іваном Гомовичем і начальником відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тур’я – Реметівської сільської ради.

„Для мене вручити жінкам такі нагороди - велика честь. Адже ці жінки – Матері з великої букви. Вони наші берегині, які продовжують рід, захищають і надихають. Низький вам уклін та подяка, що підтримуєте українську націю та виховуєте дітей. Це непростий і дуже почесний обов’язок, який вам вдається виконувати”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Так, посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України „Мати-героїня” отримали жительки Тур’є- Реметівської територіальної громади -Тетяна Дуран, Інна Малікова, Ірина Сверчинська, Марія Скрипич; жительки Костринської територіальної громади – Надія Диковець, Марія Опаленик та жителька Ставненської територіальної громади Оксана Далекорій.

Усі вони багатодітні матері, які виховали п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Остання зміна сторінки: 09-02-2022 15:30