Покращення матеріального забезпечення та стану житлових умов військовослужбовцівобговорили у райдержадміністрації

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів  робочу зустріч з начальником Чопського прикордонного загону Русланом Цапюком, офіцерами штабу військової частини А 1778 Ігорем Чебаном та Іриною Кравець щодо покращення матеріального забезпечення та стану житлових умов військовослужбовців.

Участь в зустрічі також взяли перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко та працівники райдержадміністрації.

У ході обговорення було підняте соціально важливе питання, яке стосувалося Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», який забезпечує їх правом на житло для постійного проживання, що в свою чергу служить соціально-економічною гарантією для захисників.

«На сьогодні забезпечення добробуту та високої якості професійного життя військовослужбовців для нас є пріоритетом. Саме тому ми маємо прикласти максимальних зусиль для того, щоб реалізація цих гарантій мала чіткий механізм та була прозорою» - зазначив голова райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 27-01-2022 15:55