Подяка за надану допомогу у боротьбі з COVID-19

Ужгородський районний територіальний центр соціального обслуговування висловлює глибоку і щиру вдячність відомому в краї меценату Володимиру ЧУБІРКО за надану допомогу у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19 для медичних працівників та персоналу стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання Ужгородського РТЦ в с.Велика Добронь з метою захисту хворих. Спасибі за передані нам засоби індивідуального захисту: одноразові халати, маски медичні та маски-респіратори, медичні шапочки, рукавички медичні одноразові, антисептики для рук, а також дезінфікуючі засоби.

Велика подяка за сприяння та небайдужість, за людяність, доброту, щедрість та увагу до проблем нужденних. Наші підопічні – це громадяни похилого віку, інваліди, хворі, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, водночас кожен з них має особливу долю і бажання жити - з надією на завтрашній день.

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею. Нехай кожен новий день життя приносить Вам радість і вдоволення, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка нужденних зігрівають душу!

Остання зміна сторінки: 04-05-2020 14:23