Сьогодні Пластуни міста Ужгород передали Вифлеємський вогонь миру голові Ужгородської районної держвної адміністрації Радіону Кіштулинцю, першому заступнику голови райдержадміністрації Христині Мацко, заступнику голови райдержадміністрації Віталію Дупину, керуючому справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради Андрію Кушніруку, заступникам голови Ужгородської міської ради Артему Погорєлову та Василю Гомонаю, представникам та головам територіальних громад, а також працівникам райдержадміністрації.

"Це не просто полум‘я, котре щороку запалюють на місці народження Ісуса Христа. Це перш за все символ миру, добра та злагоди, любові до світу та людей. Це символ надії, який підтримує нас у цю найтемнішу пору року. Знак, що темрява не триватиме вічно і обов‘язково настане світло", – зазначив капелан Дмитро Тулай.

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня.

Очільник Ужгородського району подякував представникам Пласту за Вифлеємський вогонь, за їх ініціативність, сприяння всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді, а також побажав миру, добра і веселих Різдвяних свят.

Остання зміна сторінки: 17-12-2021 15:58