Підготовку до опалювального сезону 2022/2023 років обговорили у райдержадміністрації

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів селекторну нараду в режимі відеоконференцзв’язку з головами територіальних громад, представниками органів управління освітою територіальних громад, директорами закладів загальної середньої освіти, в яких здійснюється опалення твердим паливом (дровами).

Участь у нараді, також взяли перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, начальник Закарпатського обласного управління мисливського та лісового господарства Вікторія Білоусова, директор ДП „Ужгородське  лісове господарство ” Ярослав Кополовець.

Питанням порядку денного було, вирішення проблемних питань проходження осінньо-зимового опалювального періоду у закладах загальної середньої освіти місцевих рад територіальних громад Ужгородського району.

Вікторія Білоусова зазначила, що для своєчасного початку проходження опалювального сезону 2022/2023 років та забезпечення безперебійного функціонування закладів освіти району значну увагу потрібно приділити організаційній роботі, оголошенню тендерів, укладанню договорів.

Керівник ДП „Ужгородське лісове господарство” проінформував учасників наради про вартість, ціноутворення і відпуск паливних дров та вже про проведену ними роботу в цьому напрямку, а також наголосив на тому, що  в осінній період різко зростає попит на дрова, що призводить до утворення черг з поставки, тож підготовка до  нового опалювального сезону повинна розпочатися задовго до його початку.

„До опалювального періоду слід підготуватися відповідально, вжити відповідних заходів щодо придбання твердого палива  відповідно до потреб для  усіх навчальних закладів,  неприпустимо, щоб діти не могли навчатися через відсутність тепла у школі” - зазначив Радіон Кіштулинець.

Підготовка до опалювального періоду 2022/2023 років на контролі керівництва району.

Остання зміна сторінки: 16-06-2022 09:49