Підготовка до сталої роботи в осінньо-зимовий період установ, організацій та підприємств.

Підготовка до сталої роботи в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших завдань органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій.

У ході наради Радіон Кіштулинець  звернувся до присутніх та наголосив, що в цей нелегкий час нам як ніколи необхідно ретельно підготуватися до найскладнішого осінньо-зимового періоду в Україні. Аби підготувати мережі та котельні, провести їх поточний ремонт, а головне – закупити тверде паливо та інші необхідні матеріали готуватись необхідно вже. Тому закликав учасників наради спільними зусиллями вирішувати всі питання, які є однаково важливими для всіх.

Керівник ДП „Ужгородське лісове господарство” Василь Синичка проінформував учасників наради про ними пророблену роботу в цьому напрямку, а також наголосив на тому, що в осінній період різко зростає попит на дрова, що призводить до утворення черг з поставки, тож підготовка до нового опалювального сезону повинна розпочатися задовго до його початку.

У процесі активного діалогу були напрацьовані подальші кроки задля усунення проблемних питань під час підготовки Ужгородського району до опалювального сезону 2022-2023 років.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 09:04