Першою перемогою українських захисників на Київщині було звільнення Мощуна

Населений пункт ворог штурмував майже місяць, перетворивши вулиці й приватні будинки на поле бою. В українське село окупанти кинули свої найкращі війська, однак тут вони зазнали поразки.

Бій з рашистами прийняли підрозділи 72-ї бригади «Чорних запорожців», територіальна оборона, бійці Нацгвардії та Сил спеціальних операцій, підкріплені артилерією 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Ворог у рази переважав за чисельністю, але не за вправністю. Наші оборонці добре знали цю місцевість і були дуже вмотивовані.

21 березня село Мощун було звільнене! Українські захисники почали поступово відтісняти російських окупантів з Київщини.

Пам'ятаємо подвиг наших воїнів, які сміливо боронили Північ і звільняли рідну землю від рашистської нечисті.

Перемога за нами

#МістаГероїв