![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/336788150_760841355598268_6264728074073555203_n.jpg?itok=ob7mWoWg)
Першою перемогою українських захисників на Київщині було звільнення Мощуна
Населений пункт ворог штурмував майже місяць, перетворивши вулиці й приватні будинки на поле бою. В українське село окупанти кинули свої найкращі війська, однак тут вони зазнали поразки.
Бій з рашистами прийняли підрозділи 72-ї бригади «Чорних запорожців», територіальна оборона, бійці Нацгвардії та Сил спеціальних операцій, підкріплені артилерією 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Ворог у рази переважав за чисельністю, але не за вправністю. Наші оборонці добре знали цю місцевість і були дуже вмотивовані.
21 березня село Мощун було звільнене! Українські захисники почали поступово відтісняти російських окупантів з Київщини.
Пам'ятаємо подвиг наших воїнів, які сміливо боронили Північ і звільняли рідну землю від рашистської нечисті.
Перемога за нами
Остання зміна сторінки: 27-03-2023 10:11