![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/360148834_588991390072239_8414651464348642659_n_1.jpg?itok=ual-2wYV)
- Як діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
- Що робити під час виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
- У який спосіб застосовувати первинні засоби пожежогасіння.
Це та ряд інших цікавих питань розглядали під час першого практичного заняття у рамках підготовки населення до національного спротиву.
Максимально в наближених до реальних умов надзвичайної ситуації, відпрацювали взаємодію між собою у відповідь на загрозу пожеж, обговорили плани реагування і протидії можливій загрозі та відпрацювали основні дії при виникненні пожеж різного ступеня складності.
Саме від умінь та навичок учасників курсу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч. Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини.
Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву
Остання зміна сторінки: 24-07-2023 10:15