Перевезення пасажирів з Великогеєвецької сільської ради буде здійснювати продовжений рейс автобусу Ужгород-Часлівці

Після проведеної зустріч голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського  із громадою Великогеєвецької сільської ради щодо проблем приміських пасажирських перевезень на автобусному маршруті «Ужгород-М.Геївці» було прийнято рішення про відновлення перевезень та одночасного вивчення пасажиропотоку у період з 06.07.2020 по 10.07.2020. Після проведення моніторингу АТ «УжгородськеАТП 12107» (перевізником на автобусному маршруті) у зв’язку із нерентабельністю виконання перевезень, було припинено виконання перевезення пасажирів, та надано інформацію до райдержадміністрації про проведений моніторинг.

Враховуючи побажання громадян та необхідність у пасажирському сполученні сіл з містом Ужгород, після проведення перемовин із перевізником, який виконує перевезення пасажирів у даному напрямку, Ужгородською райдержадміністрацією, як організатором пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі території району, прийнято рішення про забезпечення перевезення пасажирів за рахунок продовження рейсів автобусу Ужгород-Часлівці (перевізник ПрАТ «Закарпатавтотранс»).

За побажанням громадян Великогеєвецької сільської ради будуть виконуватись 3 (три) рейси автобусу:

з м.Ужгород – 7.20 год., 15.30 год., 18.25 год.

з с. М.Геївці – 7.55 год., 16.10 год.

Об’ява про час виконання рейсів буде розміщена у місцях масового перебування громадян сільської ради. Оповіщення про час виконання рейсів автобусу буде проведено сільською радою.

Остання зміна сторінки: 14-07-2020 15:23