Перелив річки через дорогу місцевого значення Ужгород-Демечі

Внаслідок погіршення погодних умов та значних опадів відбулося різке підвищення рівня води в річках. Унаслідок чого, відбувся перелив річки через дорогу місцевого значення Ужгород-Демечі між населеними пунктами Тисаагтелек – М.Геївці Ужгородського району. Дана ділянка автодороги розміщена в міждамбовому просторі річки Латориця.

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району, заступником голови райдержадміністрації Віталій Дупин оглянули стан проведення ліквідаційних робіт відповідними службами на автодорозі.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району Віталій Дупин повідомив, що на даний час підтоплень дворогосподарств немає, рух автотранспорту закрито та організовано об’їзд.

Для запобігання аварійності працівники Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області стежать за дотриманням безпеки дорожнього руху.

Остання зміна сторінки: 10-01-2022 09:01