Ознайомилися з ходом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Кам’яниця

4 травня перший заступник голови ОДА Олексій Гетманенко та голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський здійснили робочу поїздку на об’єкт будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Кам’яниця Ужгородського району.

Разом з начальником відділу капітального будівництва та головою Кам’яницької сільської ради ознайомилися з ходом будівництва, обговорили графіки виконання робіт, терміни введення об’єкта в експлуатацію, а також матеріально-технічне оснащення амбулаторії.

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини триває в рамках реформування первинної ланки медичної допомоги в сільській місцевості та проводиться за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з районного бюджету.

Реалізацію проекту у селі Кам’яниця здійснює підрядна організація  ТзОВ «Торговий Дім Універсал Україна”.

На даний час рівень будівельної готовності об’єкта складає 65 %. Залишилось зробити мережу – водопостачання, каналізацію та опалення, а також внутрішнє оздоблення та облаштувати територію.

Олексій  Олександрович  наголосив будівельникам підрядної організації на якісному  виконанні  будівельних робіт та дотримання графіку їх проведення.

Остання зміна сторінки: 05-05-2020 10:24