Вважаєте, зарядні пристрої настільки прості, що не потребують інструкцій? А от і ні!

Основні поради, як продуктивно користуватися гаджетами та не наражати себе на небезпеку:

Повербанк:
- Придбавши повербанк (обов’язково — сертифікований), виконайте три цикли повного заряджання/розряджання. Так він набере максимальну ємність.
 - Коли заряд повний, відключайте повербанк від мережі, інакше батарея поступово зменшуватиме свою потужність. Не розряджайте його до 0% після кількох перших повних циклів.
 - Не залишайте пристрій під прямими сонячними променями, біля гарячих предметів чи на морозі.
 - Не заряджайте телефон під подушкою або в кишені.

Зарядна станція:
-  Не підключайте станцію через вихід 220В за допомогою кабелю з двома «виделками», під'єднавши його до розетки в будинку.
 - Не залишайте розряджену зарядну станцію в приміщеннях із мінусовою температурою та заряджайте потужні станції лише напряму від розетки, без подовжувачів.
 - Не заряджайте станцію, коли вона в сумці.
 - Не підключайте прилади більшої потужності, ніж вказано в характеристиках вашої станції.
 - Не залишайте станцію підключеною до розетки в момент вимкнення електропостачання — можуть перегоріти елементи станції.
 - Купуйте лише сертифіковані зарядні станції від авторизованих виробників.

Остання зміна сторінки: 28-02-2023 10:37