Організація перевезення пасажирів на приміських маршрутах

З метою реагування на звернення жителів та голови Великогеєвецької сільської ради щодо організації пасажирських перевезень по маршруту Ужгород-Малі Геївці сьогодні в райдержадміністрації відбулась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко з директором Ужгородського АТП 12107 Володимиром Козуном та головним спеціалістом відділу регіонального розвитку Вячеславом Крупніком щодо вирішення даного питання.

У зв’язку з відсутністю пасажиропотоку, тимчасово на період карантинних заходів, попередньо прийнято рішення перевезення пасажирів по даному маршруту проводити за рахунок виконання рейсів автобусів по маршруту «Ужгород-В.Добронь». Вечірній рейс автобусу для перевезення пасажирів з м.Ужгород до с.М.Геївці буде виконуватися як продовжений маршрут «Ужгород-Часлівці», з часом відправлення 18.20 год. з зупинки «Україна» по вул.Минайській.

Остання зміна сторінки: 17-06-2020 14:48