Оновлене приймальне відділення Ужгородської ЦМКЛ готове приймати пацієнтів

Керівництво краю відкрило вже третє із восьми модернізованих приймальних відділень, які включені до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Закарпатті.  Анатолій Полосков, голова облдержадміністрації: «Ми відкриваємо приймальне відділення в Ужгородській міській клінічній лікарні. Втілюємо амбітний план глави держави Володимира Зеленського. Сьогодні – це вже реальність для обласного центру Закарпаття: просторі кабінети й коридори, потужне сучасне лабораторно-діагностичне обладнання та зручний під’їзд для швидкої».  Реконструйоване оновлене  приймальне відділення Ужгородської ЦМКЛ відкриває нові можливості для лікарів та пацієнтів. Найголовніше – дозволяє медичним працівникам швидко та ще якісніше реагувати на щоденні виклики.  «Відкриття приймального відділення в Ужгороді – це приємна й дуже важлива подія для усіх. Потужна медична система – це сьогодні ключове завдання. Особливо у часи коли вся країна бореться із COVID-19. Відмічу, що у лікарні змонтована киснева станція, що виробляє 26 кубометрів кисню за годину і повністю забезпечує пацієнтів, які потребують кисневої підтримки», - підкреслив Анатолій Полосков. Головний лікар закладу Іван Курах зауважив, що за державні кошти у відділенні встановили потужний комп'ютерний томограф, цифровий рентген та УЗД-апарат загальною вартістю понад 26 млн грн.  Також планують закупити сучасний МРТ та ангіограф.  На модернізацію приймального відділення Ужгородської міської клінічної лікарні з державного та місцевого бюджетів виділили понад 14 млн грн.  Тут надаватимуть екстрену медичну допомогу жителям м. Ужгорода та Ужгородського району.

Остання зміна сторінки: 28-05-2021 10:43