![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/337887503_237814678713977_6854668191018972226_n.jpg?itok=AFlfpIPi)
У перший день повномасштабного вторгнення російські війська увійшли в Охтирку. Звідти на околиці їх одразу вибили Сили оборони України. Від 24 лютого до 27 березня місто тримало оборону, бої точилися на підступах.
Протягом місяця рашисти обстрілювали Охтирку з артилерії та авіації, цілеспрямовано знищуючи житлові будинки й об'єкти інфраструктури. Від цього найбільше страждало мирне населення
26 березня українським військовим вдалося вибити російську армію з околиць міста.
За незламність та безперервний опір Президент Володимир Зеленський присвоїв Охтирці почесне звання «Місто – герой України».
Охтирка. Тут народжується спротив.
Остання зміна сторінки: 27-03-2023 14:56