ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНТНУ ПОСАДУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ КАТЕГОРІЇ „Б”

Ужгородська районна військова адміністрація оголошує про вакантну посаду державної служби категорії „Б” - начальника відділу містобудування та архітектури Ужгородської районної військової адміністрації.

У період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби або суб’єктом призначення, начальником відповідної військової адміністрації без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

Особа, яка претендує на зайняття посади державної служби, наразі не подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України „Про запобігання корупції”, та документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України „Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Перелік документів для претендента на зайняття посади державної служби:

1)  заява;

2)  заповнена особова картка встановленого зразка;

3)  документ, що підтверджує наявність громадянства України;

4)  документ, що підтверджує наявність відповідної освіти;

5) документ, що підтверджує наявність досвіду роботи згідно з вимогами  законодавства, встановленими щодо відповідних посад;

Перелік документів можна подати за адресою:

м.Ужгород, вул.Загорська, 10

відділ управління персоналом апарату Ужгородської районної військової адміністрації , каб. №312

Документи приймаються протягом 30 днів з моменту оголошення про вакансію.

контактна особа : Тетяна МЕЛЬНИК, тел.: 0312616919

Остання зміна сторінки: 04-11-2022 16:09