Оголошення про вакантні посади державної служби в Ужгородській районній державній адміністрації – районній військовій адміністрації

Ужгородська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація оголошує про добір на зайняття вакантних посад державної служби в період дії воєнного стану:

•  на вакантну посаду державної служби категорії „Б” - начальника відділу містобудування та архітектури;
  • на вакантну посаду державної служби категорії „Б” - начальника відділу цивільного захисту.

У період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби або суб’єктом призначення, начальником відповідної військової адміністрації без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

Резюме за встановленою формою приймається на електронну адресу konkursrda@ukr.net

Перелік документів для претендента на зайняття посади державної служби:

1)  заява;

2)  заповнена особова картка встановленого зразка;

3)  документ, що підтверджує наявність громадянства України;

4)  документ, що підтверджує наявність відповідної освіти;

5) документ, що підтверджує наявність досвіду роботи згідно з вимогами  законодавства, встановленими щодо відповідних посад;

Перелік документів можна подати за адресою:

м.Ужгород, вул.Загорська, 10

Відділ управління персоналом апарату Ужгородської районної державної адміністрації - районної військової адміністрації, каб. №312

Документи приймаються протягом 30 днів з моменту оголошення про вакансію.

Контактна особа : Тетяна МЕЛЬНИК, тел.: 0312616919

Остання зміна сторінки: 27-04-2023 10:50