Офіційне відкриття Кубоку Європи із фрістайлу на території гірськолижного комплексу “Красія”

Сьогодні, 3 лютого, в селі Вишка Костринської територіальної громади на території гірськолижного комплексу “Красія” відбулося офіційне відкриття Кубоку Європи із фрістайлу FIS FREESTYLE EUROPEAN CUP 2022.

На запрошення організаторів відвідав одне з наймаштабшіших спортивних дійств України голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець.

"Мені дуже приємно, що змагання такого рівня відбуваються у нас, на Ужгородщині. Адже для цього є всі умови. На схилах гірськолижного курорту „Красія”, де упродовж двох днів змагатимуться учасники, є снігові траси різного рівня складності. Бажаю учасникам, аби кожен зумів продемонструвати свій найкращий результат", - наголосив Радіон Кіштулинець..

4-5 лютого у змаганнях Кубоку Європи із фрістайлу FIS FREESTYLE EUROPEAN CUP 2022 традиційно візьме участь національна збірна України, а також спортсмени з Казахстану.

Остання зміна сторінки: 03-02-2022 14:32