Очільник району передав робочий інвентар патрульним поліцейським

Ми щодня дослухаємося до потреб захисників та намагаємося забезпечувати їх необхідним в тісній співпраці з волонтерами.

Сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець зустрівся з начальником управління патрульної поліції в Закарпатській області Валерієм Найманом, обговорили поточну безпекову ситуацію в районі, а також завдяки обласному благодійному фонду „Дім милосердя” очільник району передав підрозділу саперні лопати для поліцейських, яких відряджають у райони ведення бойових дій.

В свою чергу керівник патрульної поліції подякував Радіону Кіштулинцю за допомогу та всебічну підтримку, за сприяння та вагомий внесок у розвиток патрульної поліції в Закарпатській області.

З введенням воєнного стану патрульні поліцейські перейшли на бойовий режим несення служби.

Дякуємо за службу!

Разом до перемоги!