![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/5bd27254-e941-4b51-8804-e4c29e50103c.jpg?itok=4lCfG9HL)
Ми щодня дослухаємося до потреб захисників та намагаємося забезпечувати їх необхідним в тісній співпраці з волонтерами.
Сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець зустрівся з начальником управління патрульної поліції в Закарпатській області Валерієм Найманом, обговорили поточну безпекову ситуацію в районі, а також завдяки обласному благодійному фонду „Дім милосердя” очільник району передав підрозділу саперні лопати для поліцейських, яких відряджають у райони ведення бойових дій.
В свою чергу керівник патрульної поліції подякував Радіону Кіштулинцю за допомогу та всебічну підтримку, за сприяння та вагомий внесок у розвиток патрульної поліції в Закарпатській області.
З введенням воєнного стану патрульні поліцейські перейшли на бойовий режим несення служби.
Дякуємо за службу!
Разом до перемоги!
Остання зміна сторінки: 17-08-2022 16:58