Облаштування поліцейської станції в селі Прошково

В рамках робочого візиту в Тур’є – Реметівську територіальну громаду начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з начальником Перечинського відділення №1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області та обговорили питання щодо облаштування поліцейської станції в селі Прошково для забезпечення правопорядку у громаді.

Присутні обговорили організаційні заходи й адміністративно-господарські питання, пов’язані з технічним облаштуванням і відкриттям станції.

Відкриття поліцейської станції – проект, який реалізовується в рамках всеукраїнського проекту Національної поліції “Поліцейський офіцер громади”. Реалізація цього нового постійно діючого проекту дозволить забезпечити зв’язок громади і поліцейського, який направлений на забезпечення якісних умов життя, безпеки, якісного реагування на будь-які ситуації, даючи можливість людям відчувати впевненість і безпеку в своїй оселі, населеному пункті, громаді.

Остання зміна сторінки: 28-09-2022 14:40