Обговорили ремонт дороги в с.Сторожниця

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський зустрівся з в.о. старости с.Сторожниця та громадським активом села щодо вирішення питання ремонту дороги місцевого значення Ужгород-Палло в межах села Сторожниця.

Голова райдержадміністрації повідомив, що з 01 березня автомобільні дороги загального користування місцевого значення передано на баланс державного підприємства „Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області”.

Оскільки дане підприємство визначено замовником робіт і послуг з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг, райдержадміністрацією буде направлено звернення в Службу місцевих автомобільних доріг щодо виділення коштів та активізації робіт з ремонту автомобільної дороги С071206 (Ужгород-Палло) Сторожниця, яка знаходиться у незадовільному стані.

Остання зміна сторінки: 19-05-2020 11:38