Обговорення питань розвитку сільського туризму в Ужгородському районі

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з гід-екскурсоводами, гірськими провідниками та представниками туристичної галузі на якій розглянули питання розвитку, сільського туризму на території Ужгородського району. Також участь в зустрічі взяли перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, депутат Закарпатської обласної ради, директор установи „Агенції регіонального розвитку Закарпатської області” Михайло Лаба, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи Державного навчального вищого закладу „Ужгородський національний університет”, доктор філософських наук, професор, депутат Закарпатської обласної ради Федір Шандор та представники установи „Агенція регіонального розвитку Закарпатської області”.

Учасники обговорили питання, що стосуються діяльності та розвитку сфери сільського туризму, зокрема покращення надання якості туристичних послуг, стану доріг, розширення маршрутів, перспективи і бачення галузі на майбутнє.

«Сільський туризм – один із способів забезпечення спроможності громад Ужгородського району. Зокрема, через створення робочих місць, надходження податків і зборів до місцевих бюджетів. Потрібно  максимально об’єднуватись заради спільної мети, більш ефективніше працювати в напрямку залучення туристів, а з ними і коштів для збільшення привабливості нашого району» -  наголосив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 19-11-2021 14:24