Обговорення проблемних питань щодо належного утримання автомобільних доріг в Ужгородському районі

Відблася нарада при голові Ужгородської райдержадміністрації Радіону Кіштулинцю з питань будівництва, розвитку, утримання мережі автомобільних доріг в Ужгородському районі.

У нараді прийняли участь голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, провідний інженер відділу експлуатації мережі автомобільних доріг державного підприємства „Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області” Юрій Король, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба та відповідальні працівники райдержадміністрації.

В ході зустрічі учасники наради розглянули низку ключових для району питань, стан автомобільних доріг на сьогодні, утримання доріг в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки, забезпечення належного санітарного стану складових автомобільних доріг, прилеглих до них територій.

Станом на сьогодні пройшли тендерні процедури по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування місцевого значення. По Ужгородському району переможець – КП „Воловецький Агрошляхбуд”. Планується залучення 13 одиниць техніки (1 автогрейдер, 3 екскаватори, 4 плужні трактори, 5 комбінованих дорожніх машин), та використання 3000 тон протиожеледного матеріалу.

“Розвиток дорожньої інфраструктури важливий для забезпечення життєво необхідного транспортного сполучення між населеними пунктами та адміністративними центрами громад району. Від якісного дорожнього покриття часто залежить якість медичних та освітніх послуг, а також місцева економіка. Збереження автомобільних доріг та запобігання їх руйнуванню є невід’ємною частиною життєдіяльності кожного хто їх будує, експлуатує чи користує, особливо коли сьогодні ці дороги відбудовуються та ремонтуються завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського”, - наголосив очільник району.

За підсумками наради були окреслені питання, що потребують спільного вирішення задля розвитку Ужгородського району.

Остання зміна сторінки: 11-10-2021 13:14