Навчання із закладами медичної служби цивільного захисту

У Великоберезнянській територіальній громаді Ужгородського району відбулися спеціальні навчання із закладами медичної служби цивільного захисту „Дії органів управління і сил медичної служби Цивільного захисту та медицини катастроф при виникненні надзвичайної ситуації природнього походження”, якому взяв участь заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин.

Ситуаційне завдання, яке виконувалось під час навчання проводились в кабінеті сімейного лікаря КНП „Великоберезнянський центр ПМСД Ужгородської районної ради” та стосувалось дій сімейного лікаря при встановленні підозри на „Холеру”. В навчанні взяли участь працівники АЗПСМ смт. Великий Березний КНП „Центру ПМСД” Ужгородської районної ради , епідбригада, дизбригада, бактеріологічна бригада Великоберезнянського лабораторного відділення Перечинської філії ДУ „Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” та бригада екстренної медичної допомоги КНП „Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги" ЗОР.

Навчання проводились відповідно до наказу директора Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОВА. Взяли участь заступник начальника управління лікувально-профілактичної роботи, моніторингу якості медичної допомоги, правової та організаційної роботи, роботи зі звернення громадян - начальник відділу організації лікувально-профілактичної роботи та моніторингу якості медичної допомоги департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації Володимир Кузьмик, директор Обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк, завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик.

Остання зміна сторінки: 14-07-2022 10:17