Нарада з питань підготовки та проведення у вересні – грудні 2021 року осіннього призову громадян України на строкову військову службу

Голова районної призовної комісії, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин провів нараду у режимі відеоконференцзв’язку з представниками територіальних громад району, на якій розглядалося питання підготовки та якісного проведення заходів осіннього призову громадян на строкову військову службу. У нараді взяли участь начальник Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук, представники комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я та національної поліції.

Питання стану оповіщення призовників та прибуття призовників до територіального центру комплектування та соціальної підтримки з боку органів місцевого самоврядування, а також питання фінансування роботи медичних комісій з боку територіальних громад було розглянуто в ході наради.

Начальник Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук  зазначив, що голови громад району зобов’язані взяти під особистий контроль організацію оповіщення призовників. А також проінформував, що як і раніше, військовослужбовці строкової служби не будуть залучатися до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил. Натомість призовники будуть проходити службу в лавах Збройних Сил України, підрозділах Національної Гвардії, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту. Відстрочка від призову надається призовникам за рішенням призовної комісії за: сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття світи та продовження професійної діяльності.

На завершення наради головам виконкомів місцевих рад територіальних громад надали відповідні рекомендації щодо якісного проведення призову громадян на строкову військову службу на території Ужгородського району за всіма напрямками роботи. Кожний голова громади отримав розпорядження військового комісаріату для здійснення оповіщення призовників, які перебувають на обліку.

Остання зміна сторінки: 08-09-2021 14:41