Нарада з представниками правоохоронних органів

Радіон Кіштулинець,  голова Ужгородської районної державної адміністрації провів робочу зустріч з  керівником Ужгородської окружної прокуратури Юрієм Домніцьким, начальником  Ужгородського районного відділу Управління служби безпеки України в Закарпатській області Ростиславом Зубрицьким, начальником  Ужгородського районного управління поліції Олегом Янчинським, начальником Управління патрульної поліції в Закарпатській Юрієм Марценишиним. На нараді також були присутні голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко та народний депутат України Михайло Лаба.

Під час робочої зустрічі було розглянуто питання щодо удосконалення та взаємодії з правоохоронними органами району, забезпечення їх діяльності, державної безпеки, законності  і правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян на території району. Обговоривши зазначені питання, учасники наради визначили ряд першочергових заходів щодо покращення ефективності роботи.

По завершенні наради, голова райдержадміністрації окреслив спільні завдання для правоохоронних органів разом з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення законності та правопорядку на території Ужгородського району.

Остання зміна сторінки: 28-09-2021 14:12