Нарада з правоохоронними органами району

В.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів нараду з керівниками та представниками правоохоронних органів. В якій взяли участь голова районної ради Ю.В. Фрінцко, в.о. керівника Ужгородської місцевої прокуратури І.І. Савко, заступник Ужгородського районного відділу Управління СБУ у Закарпатській області С.І. Юсько, начальник відділу №1 Перечинського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції Украйни в Закарпатській області В.В. Рябінчак, начальник відділу №1 Ужгородського районного відділу поліції Головного управління поліції в Закарпатській області Д.І. Гайду, заступник начальник відділу №2 Великоберезнянського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Е.В. Тороній, керівник апарату Перечинського районного суду в Закарпатській області В.В. Ярема.

Під час наради керівники правоохоронних органів поінформували в. о. голови райдержадміністрації про стан справ у підрозділах, а також розглядалися питання забезпечення нормального функціонування правоохоронних органів на території району в період реорганізації і об’єднання Перечинського, Великоберезнянського і Ужгородського районів, спільне вирішення проблем правоохоронців, підтримка силових структур, у рамках законодавчого поля, з боку районної влади. Керівниками силових структур району були внесені відповідні пропозиції.

Обговоривши проблемні питання, учасники наради визначили ряд першочергових заходів щодо покращення ефективності роботи.

Остання зміна сторінки: 23-02-2021 19:53