Нарада з підприємцями району щодо активізації щеплень проти COVID-19 та дотримання карантинних обмежень працівниками підприємств.

Сьогодні в Ужгородській районній державній адміністрації під головуванням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі заступника голови райдержадміністрації Віталія Дупина відбулася нарада з підприємцями району щодо активізації щеплень проти COVID-19 та дотримання карантинних обмежень працівниками підприємств.

Участь в нараді також прийняли начальник відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції Гайду Денис Іванович та заступник начальника відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції.

„З 6 грудня почали діяти нові карантинні правила, відповідно до яких на жовтому рівні працювати можуть лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання. Відвідувати такі заклади дозволяється лише людям, які також отримали принаймні одну дозу вакцини. Окрім документа про вакцинацію, для відвідування закладу підійде і чинний негативний тест або сертифікат про одужання. З 6 грудня всі заклади мають перевіряти наявність COVID-документів як у співробітників, так і у відвідувачів”, - повідомив начальник відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції Гайду Денис Іванович.

Попереду новорічно-різдвяні свята і щоб не потрапити до «червоної» зони, всім, без винятку, необхідно дотримуватись карантинних обмежень.

На заершення наради присутні підприємці мали можливість задати запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Остання зміна сторінки: 24-12-2021 16:01