Нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні в.о голови Ужгородської райдержадміністрації  Христина Мацко, з метою виконання доручення голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова,  провела робочу нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права.

В ході наради обговорювалися питання ефективного використання бюджетних коштів,  питання щодо погашення працівниками невикористаних відпусток та здійснення відповідних заходів для їх погашення. Також було обговорено питання зміни місця знаходження управління соціального захисту населення з вулиці Станційна, 56 на вулицю Минайська, 40 м.Ужгород і архівного відділу з вулиці Станційна, 56 міста Ужгород на  місто Чоп вулиця Миру, 3.

За результатами наради обговорено всі проблемні питання щодо належної організації ефективного використання бюджетних коштів, своєчасного проведення розрахунків за фінансовими зобов’язаннями.

Остання зміна сторінки: 23-04-2021 15:32