Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні, 26 березня в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко та керівник апарату Руслана Боднарюк провели робочу нараду з керівниками структурних підрозділів на якій обговорювалися питання щодо пропозицій переліку майна для його передачі з державної власності у комунальну власність територіальних громад, а також питання вакцинації працівників державних установ району.

Днями в Україні розпочали другий етап вакцинальної кампанії. Всього таких етапів повинно бути п'ять.

На другому етапі щеплення отримують люди з нао високим ризиком інфікування - сімейні лікарі, працівники соціальної сфери, люди старше 80 років.

Нагадуємо, вакцинація — це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19.

Щеплення — добровільні й безоплатні. Всі зареєстровані вакцини  — безпечні й ефективно формують імунітет.

Остання зміна сторінки: 26-03-2021 15:04