НАРАДА ЩОДО ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СТРОКОВУ СЛУЖБУ

У режимі відеоконференцзязку під головуванням голови обласної призовної комісії Ігоря Шинкарюка відбулася нарада про виконання встановлених завдань щодо призову на строкову військову службу.

В нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Віталій Дупин, військовий комісар Ужгородського об’єднаного  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Тищук І.М., військовий комісар Великоберезнянського районного   територіального центру комплектування та соціальної підтримки Гресь В.Д., заступник начальника відділення № 2 Ужгородського районного управління поліції   Тороній  Е.В., Начальник сектору превенції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Крулько В.М., військовий комісар Перечинського районного   територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитрук Я.Д., заступник начальника відділу №1 Перечинського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції Украйни в Закарпатській області О.М. Гондорчин.

Остання зміна сторінки: 09-04-2021 16:43