НАРАДА ЩОДО ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Голова районної призовної комісії, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин провів нараду у режимі відеоконференцзв’язку з представниками територіальних громад району та старостами з питання проведення заходів весняного призову громадян на строкову військову службу.

До селекторної наради долучилися в.о. військового комісара Ужгородського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки – Гаврик О.А., військовий комісар Великоберезнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – Гресь В.Д., військовий комісар Перечинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – Дмитрук Я.Д.

Військові комісари обговорили з представниками територіальних громад питання виконання державного завдання з призову громадян на строкову військову службу весною 2021 року. Громади проінформовані про те, що вони зобов’язані взяти під особистий контроль організацію оповіщення призовників.

Остання зміна сторінки: 25-03-2021 15:40