Нарада щодо проведення осіннього призову на строкову військову службу в Ужгородському районі

Голова Ужгородської районної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, голова районної призовної комісії, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин провели з представниками територіальних громад району, на якій розглядалося питання якісного проведення заходів осіннього призову громадян на строкову військову службу. У нараді також взяв участь начальник Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук, представники комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я та національної поліції.

Під час наради були розглянуті питання виконання планового завдання по проведенню цьогорічного осіннього призову на строкову військову службу в Ужгородському районі.

Так, Ігор Тищук  поінформував присутніх про проблемні питання, які виникають в ході підготовки до проведення осіннього призову громадян у Ужгородському районі. Здійснення медичного обстеження призовників один із головних етапів проведення чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу, тому основною проблемою залишається саме питання оплати медичних послуг. Таким чином, територіальні громади відповідно до чинного законодавства повинні забезпечити фінансування військово-лікарських комісій.

Остання зміна сторінки: 24-09-2021 16:57