НАРАДА ЩОДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ “БУДІВНИЦТВО МІЖНАРОДНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ “СОЛОМОНОВО -ЧІЄРНА”

Відбулася нарада  щодо будівництва міжнародного автодорожнього пункту пропуску «Соломоново-Чієрна» за межами населеного пункту, на території Чопської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Віталія Дупина.  В нараді прийняли участь заступник голови Чопської міської територіальної громади Ігор Гіжан, начальник управління інфраструктури Закарпатської державної митної служби Сергій Дуран, заступник начальника відділу прикордонного контролю штабу Чопського прикордонного загону Сергій Шинкарьов та інші.

За результатами проведеної наради вирішено питання щодо затвердження детального плану території для будівництва міжнародного автодорожнього пункту пропуску „Соломоново – Чієрна” за межами населеного пункту, Ужгородського району Закарпатської області винести на розгляд містобудівної ради, яка відбудеться 02 березня 2021 року.

Остання зміна сторінки: 26-02-2021 16:14