Нарада щодо детального плану території “Будівництво міжнародного пункту пропуску “Соломоново -Чієрна”

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації відбулася нарада  під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Віталія Дупина,  в якій прийняли участь голова районної ради Юрій Фрінцко, голова Чопської міської територіальної громади Валерій Самардак, начальник відділу зовнішніх зв’язків в Закарпатській області Роман Хайнас, директор Департаменту екології та природніх ресурсів в Закарпатській області Юрій Шпонтак, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області Іван Голуб, в.о. начальника Закарпатської митниці Микола Ясевич, начальник управління інфраструктури Закарпатської державної митної служби Сергій Дуран, архітектор проекту детельного плану території Сергій Зазулич.

Під час наради розглядалося питання щодо реалізації детального плану території для будівництва міжнародного автодорожнього пункту пропуску „Соломоново – Чієрна” за межами населеного пункту, Ужгородського району Закарпатської області.

По завершенню обговорення в.о. голови райдержадміністрації дав вказівку підготувати відповідне доручення.

Остання зміна сторінки: 26-02-2021 15:34