Нарада питань соціального захисту населення мешканців району.

В Ужгородській районній військовій адміністрації під головуванням заступника начальника Ужгородської районної військової адміністрації Віталія Дупина відбулась нарада щодо розгляду проекту Програми модернізації діючої інфраструктури соціальних послуг, запровадження стимулюючих механізмів з надання та постійного підвищення рівня їх якості у 2022-2023 роках шляхом покращення матеріально-технічної бази управління соціального захисту населення Ужгородської районної військової адміністрації.

В заході взяли участь заступник начальника відділення національної служби посередництва і примирення у Закарпатській області Ольга Воловар,  заступник директора департаменту–начальник управління державних гарантій та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної військової адміністрації  Наталія Омелянюк, голови, заступники голів та відповідальні особи з питань соціального захисту місцевих рад територіальних громад Ужгородського району.

На нараді було обговорено актуальні питання соціального захисту та соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб, проблемні питання, які з’явилися у роботі установи у період воєнного стану, а також інших питань соціального захисту населення мешканців району.

За результатами заходу були прийняті відповідні рішення та рекомендації.

Остання зміна сторінки: 09-06-2022 13:30