Нарада при голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів нараду з головами і представниками територіальних громад району. Участь в нараді також взяли перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, керівник апарату Руслана Боднарюк та представників відповідних служб і організацій.

Під час наради було обговорено наступні питання :

- стан підготовки закладів освіти Ужгородського району до нового опалювального сезону 2021-2022 років;

- стан призначення субсидій в опалювальний період 2021-2022 років:

- стан проведення інвентаризації водних, лісових, об’єктів нерухомого  комунального та державного майна на виконання протоколу № 2 онлайн-засідання регіональної комісії;

- стан подання документів про введення в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини та реєстрацію у Державній інспекції архітектури та містобудування;

- розроблення стратегій розвитку територіальних громад Ужгородського району.

Обговорення кожного із питань порядку денного відбулось у форматі тривалого та конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування в районі та представників водного і лісового господарств.

Представники державних підприємств лісових господарств району пояснили порядок інвентаризації лісових об’єктів та лісового фонду у територіальних громадах, надали вичерпні відповіді на запитання , які цікавили керівників громад. А також під час наради керівник міжрегіонального офісу Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України „Карпатський Єврорегіон – України” Олег Лукша надав методичні та консультаційні поради щодо розроблення стратегій розвитку територіальних громад Ужгородського району.

Голова районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець закликав голів до співпраці, а також ефективної взаємодії у виконанні поставлених завдань.

Остання зміна сторінки: 11-11-2021 16:32