Нарада голови райдержадміністрації Радіона Кіштулинця з представниками державних підприємств лісового господарства району

Про стан  реалізації державної політики в сфері лісових відносин та ведення лісового і мисливського господарства на території району, сьогодні, говорили на нараді при голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю за участі першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко та представників державних підприємств лісового господарства району.

Голова райдержадміністрації заслухав директорів та представників лісгоспів про їх  фінансово-господарську діяльность, стратегічні завдання та перспективи розвитку  лісової галузі району.

А також було обговорено питання щодо охорони лісів від незаконних рубок. Очільник району наголосив, що незаконні рубки лісу є значною проблемою як для лісового господарства, так і для економіки району, в якій лісогосподарський сектор є важливою складовою. Йшлося й про приведення в належний стан площ та лісових доріг після завершення лісозаготівельних робіт.

1 жовтня по всій Україні стартувала програма Президента України «Зелена країна», під час якої кожен охочий у будь-якому куточку країни зможе долучитися до заліснення територій району та країни загалом. В рамках Акції заплановано проведення відповідних заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, тому голова району зазначив, що лісгоспи повинні тісно співпрацювати з громадами району для забезпечення виконання даної програми.

Остання зміна сторінки: 06-10-2021 15:41