напередодні професійного свята - Дня Національної поліції - начальник Ужгородської РВА відзначив патрульних поліцейських Закарпатської області.

4 липня 2015 року нова українська поліція склала присягу. З того дня спокій та порядок на вулицях міст і сіл підтримують правоохоронці, дійсно здатні забезпечити охорону прав і свобод людини, протидію злочинності, підтримку громадської безпеки і порядку, подбати про інтереси суспільства й держави.

Тож сьогодні, напередодні професійного свята - Дня Національної поліції -начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відзначив патрульних поліцейських Закарпатської області.

За особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності і правопорядку та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України грамотою Ужгородської районної військової адміністрації нагороджено Вікторію Архіпову лейтенатнта поліції інспектора взводу 1 роти 1 ( з обслуговування м.Ужгорода) батальйону управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції та Степана Дадуса добровольця батальйону управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції.

„Я дякую Вам за сумлінну службу і вагомий внесок у створення безпекового середовища області”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 01-07-2022 12:22