Начальником управління соціального захисту населення прозвітовано про використання бюджетних коштів за 2019 рік

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про місцевий бюджет.

Так, 12 березня відбулося публічне представлення інформації про бюджет головними розпорядникам коштів місцевого бюджету, зокрема начальником управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації Зизич Андріаною Василівною.

Присутні заслухали інформацію про виконання бюджету за бюджетними програмами та показниками, які досягнуто в результаті їх виконання. Висвітлено обсяги здійснених протягом 2019 року видатків в межах реалізації програм, які затверджені рішеннями районної ради.

Остання зміна сторінки: 13-03-2020 10:43