Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  відвідав фермерське господарство „Коник”, що розташоване в Холмківській територіальній громаді.

ФГ „Коник” - визнаний лідер серед сільськогосподарських підприємств області, засноване в 1992 році та спеціалізується на вирощуванні фруктів та картоплі.На даний момент в обробці господарства 360 гектарів землі. Із них: 120 га під садівництвом, та 240 га під картоплярством.

Підприємство одне з перших в Україні збудувало систему захисту від граду та підвело власну систему крапельного зрошення до кожного дерева. Після збору врожаю працівниками проводиться ретельне сортування та зберігання врожаю в сучасно обладнаних холодильних приміщеннях. Підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням та використовує у своїй роботі кращі світові технології для вирощування картоплі та яблук.

У ході зустрічі Радіон Кіштулинець ознайомився з потужністю виробництва та економічними показниками господарства, також оглянув фруктові й овочеві сховищах в яких встановлено сучасне німецьке обладнання, що автоматично слідкує за вологістю повітря і температурним режимом.

„Успішне підприємство – це розвиток інфраструктури громади, наповнення місцевого бюджету, робочі місця, а отже, поліпшення умов життя селян,тому головне завдання влади – підтримувати ініціативу, спрямовану на розбудову краю”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 03-11-2022 14:23