Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів зустріч з директором Закарпатської обласної організоції Товариства Червоного Хреста України Іванною Сабо.

Разом обговорили низку важливих питань, серед яких питання гуманітарної допомоги засобами медичного призначення, продуктами харчування, засобами гігієни, питання подальшої співпраці, зокрема, в облаштуванні тимчасового житла для внутрішньо-переміщених осіб.

А також присутні обговорили питання щодо перспектив проведення ремонтних робіт в будівлі колишньої школи села Чертеж Середнянської територіальної громади та колишній лікарні (першому поверсі) Чопської територіальної громади в яких у майбутньому зможуть проживати внутрішньо-переміщені особи, роботу патронажної служби на території Чопської та Великоберезнянської територіальних громад і мобільних бригад Товариства Червоного Хреста у Великоберезнянській та Перечинській територіальних громадах.

„Я щиро дякую Вам, за вашу активну позицію та вклад Товариства Червоного Хреста у справу захисту наших громадян під час війни в Україні, за надання гуманітарної, медичної допомоги особам, які цього потребують», – зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 17-10-2022 11:45