Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів  нараду з головами територіальних громад

Влада на усіх рівнях продовжує відповідати на виклики часу – жити та працювати в умовах воєнного стану. Основним завданням є стабілізація всіх компонентів життєзабезпечення. Не менш значущим зараз є згуртування всіх вертикалей влади та громадян.

Тож, сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів  нараду з головами територіальних громад, начальником Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігорем Тищуком та начальниками першого та другого відділів Ужгородського РТЦК та СП.

Присутні обговорили вжиття певних заходів щодо сприяння в покращенні матеріально-технічного забезпечення Збройних сил України та придбання транспортних засобів для здійснення різних видів бойових завдань військовими. Під час активного діалогу присутніми було  напрацьовано шляхи розв’язання проблемних питань.

В тому числі на нараді було обговорено питання щодо забезпечення установ бюджетної сфери району твердим паливом (дровами).

„Головам громад необхідно пришвидшити темпи підготовки до опалювального сезону, тендерні процедури та підписання договорів для закупівлі твердого палива.  І хоча за вікном у розпалі літо, саме зараз маємо подбати про підготовку до нового сезону, адже умовах війни, жорсткої економії газу, всіх видів енергії, цей опалювальний сезон буде найтяжчим випробуванням”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Важливим фактором підготовки до опалювального сезону є злагоджена робота всіх відомств та гілок влади. Тому необхідно співпрацювати та допомагати один одному, аби досягти спільної мети.

Остання зміна сторінки: 19-07-2022 16:36