Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець представив нового керівника Ужанського національного природного парку

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець представив колективу Ужанського національного природного парку нового керівника. Відповідно до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, тимчасовим виконувачем обов’язків директора парку призначили Іваниш Василя Юрійовича.

Радіон Кіштулинець привітав новопризначеного керівника та наголосив на тому, що головним завданням директора та його колективу, має стати: збереження та відтворення природо-заповідних територій парку, адже завдяки своєрідності природних ландшафтів, унікальності екосистем пралісів, багатству флори та фауни, визначним пам'яткам культурно-історичної спадщини, парк має важливе значення для збереження цих цінностей.

„Ужанський природний парк занесений в ЮНЕСКО як частина єдиної екосистеми - Світової Мережі Біосферних Резерватів, що належить до найважливіших на планеті, тож ваше завдання полягають у ефективному виконанні основних завдань, що покладаються на національний парк у питаннях збереження біологічного різноманіття регіону, створення умов для туризму та рекреації, проведення наукових досліджень та еколого-просвітницької діяльності”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 14-07-2022 16:48