Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець отримав подяку

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець отримав подяку від командира військової частини А 4117 підполковника Вячеслава Крупніка.

Очільнику району подякували за високий вияв патріотизму, проявлену турботу, доброту та актину участь у визвольній боротьбі за незалежність Української держави, вагомий внесок в розбудову Збройних сил України, неоціненну допомогу під час створення військової частини.

„Допомагати Збройним силам України у такий нелегкий для всіх нас час обов’язок кожного, хто має таку можливість на своєму місці, адже ми надаємо не просто матеріальні цінності, а й надію, що разом ми подолаємо нашого спільного ворога. Не опускаємо руки і працюємо далі”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 19-07-2022 16:37