Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець оглянув хід капітального ремонту автошляху національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород

У воєнний час в країні важко переоцінити важливість автомобільних шляхів. На сьогодні вони виконують одну з ключових функцій у життєзабезпеченні країни, оскільки через військову агресію порти закриті, а авіасполучення відсутнє.

Тож, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець разом з головою Дубриницько-Малоберезнянської громади Любов’ю Лавер оглянули хід капітального ремонту автошляху національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород у межах села Дубриничі.

Автошлях національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород є однією з таких важливих транспортних артерій для західних регіонів України та з’єднує обласні центри Закарпаття і Львівщини.

„Сьогодні вкрай важливо забезпечити маршрути для безпечного пересування транспорту та доставки гуманітарних вантажів”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 15-07-2022 15:53