Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець нагородив грамотами громадян та службовців, які вносять вагомий внесок у розвиток та процвітання нашої держави.

Незалежність – це найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії нашої країни.

Сьогодні, з нагоди відзначення 31-ї річниці Незалежності України начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець урочисто висловив подяку та нагородив грамотами за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у зміцнення української державності, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 31-ї річниці незалежності України волонтерів, громадські та благодійні організації і фонди, а також тих громадян та службовців, які вносять вагомий внесок у розвиток та процвітання нашої держави.

А також, від імені голови Закарпатської обласної ради та депутатського корпусу грамотами Закарпатської обласної ради були нагороджені активісти волонтерського руху за благодійну та гуманістичну діяльність.

„Щорічно ми з особливими емоціями відзначаємо це величне державне свято - День Незалежності України. Але сьогодні 182-й день війни росії проти України, а відтак ми й надалі виборюємо свою незалежність. В чергове у складний час сильний український народ проявив свої найкращі якості – згуртованість та волю до перемоги. Я, вдячний усім вам, за максимум зусиль які ви докладаєте для нашої Перемоги над ворогом!”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 25-08-2022 09:12